MÖBLER / Skåp & hyllor / Sideboard 12771238

nr 1277 1238

Sideboard

1950-tal, mahogny. Längd: 130. Djup: 41h. 71 cm

Kondition: slitage

Utrop:

800 kr

Såld:

800 kr

måndag 30 september 2019
kl 18:25:15